Yedek Parça Grupları

Hakkımızda

Hacıoğlu Ticaret

Renault Yedek Parça

Renault Yedek Parça

Hacıoğlu Ticaret olarak 1992 Senesinde Otomotiv sektörüne adım attık. 1992 Yılından 2000 Yılına kadar Renault 9, Renault 12 ve Renault 19 kategorisinde yedek parça satışımızı yaptık. Daha sonraki yıllarda ise ürün yelpazesinin genişlemesiyle, Megane, Clio, Kango, Laguna gibi arabaların da üretimeye başlamasıyla birlikte doğal olarak yedek parça ürün yelpazemizde artış olmuştur.

2000 Yılından itibaren Dacia’nın da kendini geliştirmesiyle birlikte Dacia’yı Renault satın aldı ve yedek parçaarı da Renault Yedek Parçacılarında aranmaya başlayınca bizde otomatik olarak bazı yedek parçalarda uyumlu olduğu için yedek parça ürün çeşitlerimize Dacia markasını ekledik.

Bizim amacımı müşteriye yedek parçayı elbette uygun şekilde vermek. Yan sanayi yedek parçayı da uygun fiyata vermek orijinal yedek parçayıda uygun fiyata vermek.

www.renaultyedekparcaaydin.com üzerinden güvenli alışveriş yaparak Renault ve Dacia aracınız için yedek parça temin edebilirsiniz.

İlk işyerimiz de 1992 yılında 40 m2 ile başladık. 2000 Yılından sonra 115 m2’ye  ulaştık, 2013 yılından sonra 220 m2’ye çıktık. Şu anki tadilatımızdan sonrada bu senenin sonunda 400 m2 alan içerisinde yedek parça satışı yapacağız.

Sepetim

Sepetim

Resim Ürün Adı Adet Birim Fiyatı